Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: BELATKA 2, HOHL 2, ZELINKA 2, HAKL M. 2, SOKOLOVSKÝ, PÍŠA
Asistence: PÍŠA 4, HAKL M. 3, ZELINKA 3, ŽOFKA 2, HAJNÝ 2, SLANINA, BELATKA, BRÁZDA, HRBÁČEK
HAJNÝ
HOHL - PÍŠA - BRÁZDA
ZELINKA - HRBÁČEK - HAKL M.
BRZA - MARTÍNEK - ŽIVNÝ V.

V 5.minutě hosté poprvé a naposledy vedli, když jsme si dali nešťastnou vlastní branku. Velmi brzy jsme ale vyrovnali a jelikož hráči předvedli slušné nasazení a chuť do hry, skóre postupně narůstalo v náš prospěch. Dobrý pohyb, nápadité kombinace a častá střelba, to byly atributy, které nás nakonec dovedly k vysokému vítězství. Některé akce byly opravdu výstavní a padaly po nich nádherné góly, ale všichni bez rozdílu plnili i ty nepopulární povinnosti ve hře dozadu,což usnadňovalo práci i brankáři Švaříčkovi. Získali jsme tedy další tři body a upevnili si tak pozici v tabulce OP Blansko. Teď nás čeká 14-ti denní přestávka, protože utkání následujícího víkendu s Březinou je odloženo a bude odehráno v náhradním termínu a o víkendu 2.-3.12. máme podle rozlosování volno. K dalšímu střetnutí tak nastoupíme V SOBOTU 09.PROSINCE OD 13:45 HODIN na ZS v Blansku proti ADAMOVU.