Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: POSPÍŠIL 3, HAKL M. 2, BRZA, HRBÁČEK, ZELINKA, MARTÍNEK, SLANINA
Asistence: POSPÍŠIL 3, HRBÁČEK 2, SOKOLOVSKÝ 2, ŽOFKA, SLANINA, PÍŠA
SOKOLOVSKÝ - BRZA
POSPÍŠIL - HRBÁČEK - HAKL M.
ZELINKA - PÍŠA - MARTÍNEK
SKALNÍK

Dění na ledě v první třetině vůbec neavizovalo tak vysoké konečné vítězství. Hrál se naprosto vyrovnaný souboj a nebýt několika vynikajících zákroků J.Čápa, určitě by jsme neodcházeli do kabin s vedením 0:1. Ještě hůř bylo ve 23.minutě, kdy domácí vyrovnali. Naštěstí jsme ale dokázali  rychle reagovat a během deseti minut nastřílet čtyři góly. Zbytek střetnutí už byl víceméně pod naší jasnou kontrolou. Rozdíl ve skóre postupně narůstal až na diváky vyvolávanou "desítku", kterou korunoval svůj velmi dobrý výkon Igor Slanina. Zaznamenali jsme tak další výrazné vítězství a tři body . V posledním utkání roku 2023 nastoupíme v sobotu 16.prosince od 17:15 hodin proti Černé Hoře. Hraje se znovu na ZS v Blansku a všichni věříme, že to bude rozlučka vítězná.