Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: HAKL M. 2, POSPÍŠIL 2, BRÁZDA, ŽOFKA, PÍŠA
Asistence: HAKL M. 3, POSPÍŠIL 3, SLANINA, HRBÁČEK, PÍŠA
SLANINA - ŽOFKA
POSPÍŠIL - ZELINKA - HAKL M.
HRBÁČEK - PÍŠA - BRÁZDA
SKALNÍK

Když jsme v 8.minutě vedli 3:0, většina hráčů zřejmě podlehla přesvědčení, že to bude velmi jednoduché a že to půjde bez nějaké větší námahy. Ve 24.minutě hosté snížili již na 4:3 a do konce druhé části byli lepším týmem. Vyrovnání nebo dokonce obrat v zápase visely doslova ve vzduchu. My jsme byli nepřesní, puky odskakovaly od hokejek a tím pádem i vázla jakákoliv kombinace. Určitě nejhorší druhá třetina této sezóny. V podobném duchu se pokračovalo až do 50.minuty. Nebýt několika výborných zákroků J.Čápa, který nastoupil do branky v závěrečné dvacetiminutovce, tak jsme se tentokrát určitě z bodů netěšili. Vysvobození přinesla až výše zmíněná minuta a střela M. Hakla na 5:3. To vedlo k uklidnění situace a následným dalším dvěma brankám. Konečné vítězství se pak zdá býti úplně jasným, ale ani zdaleka tomu tak nebylo. Rok 2023 jsme tedy zakončili tříbodovým ziskem a s postavením v tabulce v první trojici. Soutěž pokračuje po Novém roce. V sobotu 06.ledna 2024 nastoupíme na ZS v Rosicích proti ZASTÁVCE. Začátek střetnutí je v 17:00 hodin.