Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: POSPÍŠIL 6, HAKL M., ŽOFKA, ZELINKA
Asistence: HAKL M. 3, BELATKA, BRZA, ŽOFKA, POSPÍŠIL, HOHL, BRÁZDA, KOLÁČNÝ
ŽOFKA - HAJNÝ
HAKL M. - HRBÁČEK - POSPÍŠIL
BRÁZDA - PÍŠA - HOHL
KOLÁČNÝ - ZELINKA - MARTÍNEK

Impozantní vstup do roku 2024. Téměř dokonalý týmový výkon, ze kterého vyčnívali šestigólový střelec F. Pospíšil a gólman J. Čáp, který zlikvidoval 42 střelecké pokusy domácích. Ti do zápasu doslova vletěli s obrovským nasazením a prvních pět minut nás přehrávali, ale právě v tomto období nás podržel brankář a chytil tři vyložené šance soupeře. Potom jsme se již dokázali přispůsobit nastavenému tempu a mohli tak hrát i na druhé straně kluziště. Začaly se rodit i naše příležitosti a následně přišly i góly a ty byly do konce třetiny hned tři. Ve druhé části chtěli zastávečtí pochopitelně změnit vývoj utkání, ale naše nasazení a výborný pohyb jim to neumožnily. Naopak došlo k dalšímu navýšení našeho náskoku na 0:5. V poslední třetině to byla trošku přestřelka, ale tím, že jsme vždycky na obdrženou branku reagovali další vstřelenou, dovedli jsme tento souboj do jasného vítězství a oplatili tak domácím výprask ze 3.kola. Velká pochvala pro celý tým. Všichni bez rozdílu odvedli skvělou práci. V 11.kole hrajeme na ZS v Blansku. V sobotu 13.ledna od 15:00 hodin bude dalším soupeřem RÁJEC - JESTŘEBÍ.