Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: HAKL MILAN 3, ŽIVNÝ VÁCLAV, PÍŠA ROMAN
Asistence: MARTÍNEK LUDĚK 2, HOHL PATRIK, ŽIVNÝ PŘEMYSL, KOLÁČNÝ ZBYNĚK
SOKOLOVSKÝ - SLANINA
BRZA - PÍŠA - HOHL
MARTÍNEK - ZELINKA - HAKL M.
KOLÁČNÝ - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.

Těžce vybojovaná výhra a tři body. Soupeř potvrdil, že jeho předchozí výsledky nebyly náhodné a odehrál s námi vyrovnanou partii. Do vedení jsme šli již ve 4.minutě. Následovalo několik šancí, ale tři naše střely skončily pouze na tyčích branky hostujícího gólmana. Přišlo tedy dle hokejových zákonů vyrovnání, když jsme inkasovali po dorážce v přesilové hře Rájce. Vstup do druhého dějství byl velice povedený a ve 24.minutě jsme odskočili na 3:1. Houževnatý tým hostí ale nic nevzdával a ve 46.minutě vyrovnal. Za tři minuty dokonal svůj hattrick M.Hakl a znovu jsme vedli, ale za dalších 180 sekund přišel brejk a bylo to 4:4. Rychlý kontr dvojice Hohl - Píša naštěstí přinesl  v 54.minutě rozuzlení tohoto dramatického duelu a definitivně poslední změnu skóre, i když to protivník zkoušel v závěru zvrátit při hře bez brankáře. Naše mužstvo ukázalo, že dokáže přivést k vítězství i zápas, ve kterém se ne vše daří, což je pozitivní zpráva. V následujícím víkendu nás čekají Hrušky. Hraje se v sobotu 20.ledna od 17:00 hodin na ZS v Rosicích !!!