Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: POSPÍŠIL 3, BELATKA 2, KOLÁČNÝ 2, MARTÍNEK, ZELINKA, ŽIVNÝ VÁCLAV
Asistence: BELATKA 2, PÍŠA 2, SOKOLOVSKÝ 2, POSPÍŠIL, MARTÍNEK, ZELINKA, ŽIVNÝ P., KOLÁČNÝ
SOKOLOVSKÝ - BRZA
POSPÍŠIL - PÍŠA - MARTÍNEK
ZELINKA - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.
KOLÁČNÝ

Sedmá výhra v řadě se začala rodit již ve 3.minutě a v minutě deváté jsme vedli už 0:3. Soupeř zaostával především v defenzivní části hry. Když se ovšem dostal k nám do pásma, ukazoval i on, že umí zakombinovat a zakončit a tak se J.Švaříček v brance rozhodně nenudil. Góly ale padaly především do domácí sítě, rozdíl ve skóre utěšeně narůstal a tak to po čtyřiceti minutách  bylo 2:9. V poslední třetině to někteří jedinci v dresu Hrušek přeháněli s agresivitou a tak bylo občas na ledě dost dusno. My jsme se snažili dohrát zápas především ve zdraví a taky se nikomu moc nechtělo přispět do kasičky pokladníkovi týmu za vstřelený desátý gól. Nakonec to na sebe "vzal" nejlepší střelec soutěže a našeho mužstva F.Pospíšil a završil tak svůj další hattrick. V následujícím kole to ovšem taková pohoda určitě nebude. V neděli 28.ledna nastoupíme proti Březině, která doposud neztratila ani bod. Hraje se na ZS v Kuřimi a ještě k tomu ve velice netypickém čase. Zahájení je totiž v 10:00 hodin.