Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: HAKL MILAN 2, HOHL, MARTÍNEK, POSPÍŠIL
Asistence: POSPÍŠIL 2, BELATKA, SOKOLOVSKÝ, BRÁZDA
HAJNÝ
POSPÍŠIL - HRBÁČEK - HAKL M.
HOHL - PÍŠA - BRÁZDA
BRZA - MARTÍNEK - ZELINKA

Vítězství v úvodním utkání rozšířeného play-off nám zajistil zodpovědný týmový výkon. Domácí v první třetině sice dvakrát vedli, když využili drobná zaváhání v naší defenzivě, ale jinak jsme v jejím průběhu byli herně aktivnější. Na začátku prostřední části jsme hned ve 22.minutě vyrovnali druhou brankou Milana Hakla. Jak se později ukázalo definitivní rozhodnutí celého zápasu přinesl časový úsek mezi 33. a 35.minutou, kdy jsme odskočili na 2:4 a to zejména díky většímu počtu střeleckých pokusů, kvalitní souhře a velmi dobrému pohybu. V posledních dvaceti minutách jsme aktivní hrou kontrolovali vývoj a v 52.minutě přidali další pojistku na naši výhru. Všichni do jednoho a bez rozdílu plnili po celých šedesát minut svoje úkoly na ledě na sto procent a za to si mužstvo zaslouží velkou pochvalu. Druhý zápas play-off odehrajeme proti Březině a to v sobotu 24.února od 18:15 hodin na ZS v Blansku.