Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: PÍŠA 5, SLANINA 2, KRUPIČKA 2, BRZA
Asistence: VACEK 2, SOKOLOVSKÝ, ŽOFKA, HRBÁČEK, PÍŠA, KRUPIČKA
ŽOFKA - HAJNÝ
BRZA - VACEK - SLANINA
HRBÁČEK - PÍŠA - KRUPIČKA
SKALNÍK

Reparát za předchozí neúspěšné vystoupení se nám začal dařit po pěti minutách, kdy jsme se využitou přesilovou hrou dostali do vedení. Až do 15.minuty byl ale stav jenom 0:2. Domácí zlomil třetí inkasovaný gól, po kterém jsme v průběhu sto osmdesáti sekund přidali další tři úspěšné zásahy a do kabin jsme odcházeli s luxusním náskokem 0:6. Zbytek zápasu se odehrával v rekreačním tempu, s množstvím překombinovaných akcí a minimálním počtem střel. I přes tyto nedostatky jsme se ale nakonec dostali v kolonce počtu vstřelených branek na číslo deset a to především zásluhou pětibrankového šutéra Romana Píši. Ve 4.kole hostíme tým HLC BULLDOGS BRNO. Utkání se hraje v sobotu 18.listopadu od 15,00 hodin.