Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: HRBÁČEK, ZELINKA, ŽOFKA, MARTÍNEK
SOKOLOVSKÝ - ŽOFKA
HRBÁČEK - ZELINKA - HAKL M.
MARTÍNEK - PÍŠA - BRÁZDA
KOLÁČNÝ - BRZA

V roce, kdy oslavujeme sedmdesáté výročí existence našeho hokejového klubu, budeme hrát FINÁLE o titul přeborníka OP Blansko. Mužstvo znovu skvěle odpracovalo celý zápas. Poctivý výkon každého jednotlivce ve prospěch našich barev, podpořený výborným výkonem Jana Švaříčka, který nás podržel 35 úspěšnými zákroky. Do vedení jsme šli v 9.minutě po brance svátečního střelce Michala Hrbáčka a od té chvíle jsme byli až do konce střetnutí mírně lepším týmem. Drobná komplikace nastala pouze těsně před druhou sirénou, kdy jsme inkasovalo ve hře v oslabení na 2:1. V závěrečném dějství jsme ale nepřipustili žádné větší komplikace. Zahustili jsme střední pásmo, aktivním bruslením narušovali pokusy o kombinaci soupeře a vyráželi k rychlým kontrům. Dva z nich pak skončily i úspěšným zakončením. Slepené góly v 54. a 55. minutě stanovily konečné skóre. Poděkování všem borcům v našem dresu za povedené hokejové představení a blahopřejeme ! O tom, kdo se proti nám postavení v posledním zápase sezóny se rozhodne 02.03. v přímém střetu Zastávky s Březinou. Finále sehrajeme opět proti Březině, která porazila Zastávku 10:4. Hraje se v sobotu 09.března od 17:00 hodin v brněnské hale Rondo !!!