Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: PÍŠA 3, SOKOLOVSKÝ 2, HRBÁČEK 2, VACEK, SKALNÍK
Asistence: KRUPIČKA 2, HRBÁČEK, HAUZNER, ŽOFKA, BRZA, JAROŠ
ŽOFKA - HAJNÝ
JAROŠ - PÍŠA - KRUPIČKA
BRZA - VACEK - HOHL
SKALNÍK - HRBÁČEK

Poměrně vysoké vítězství, ke kterému jsme ale znovu dokráčeli po docela kostrbatém výkonu. Hned při druhém střídání jsme při rozhrávce ideálně uvolnili hostujícího Komínka a soupeř šel bez jakéhokoliv vlastního přičinění do vedení. Několik minut potom trvalo než jsme se vzpamatovali, ale mezi 8. a 12.minutou jsme vstřelili hned tři branky, z toho tu první v přesilové hře a zdálo se, že to bude v pořádku. Jenže přišla série vyloučení. Postupně pět hráčů zasedlo na lavici hanby a na přelomu třetin jsme se dokonce téměř čtyři minuty bránili pouze ve třech. Tuto situaci jsme sice úspěšně zvládli, ale ihned po návratu k plnému počtu hráčů na ledové ploše jsme zřejmě usoudili, že už nic nehrozí a během dvou minut bylo vyrovnáno - 3:3 a začínalo se znovu. Naštěstí jsme včas zareagovali a do konce druhé třetiny jsme znovu získali náskok 5:3. Další dvě branky vstřelené během třiceti sekund ihned po další změně stran přinesly bezpečný rozdíl ve skóre v poměru 7:3 a zbytek zápasu se už potom v poklidu dohrál.V následujícím kole bude k vidění přímý souboj o vedení v tabulce. Čeká nás TJ SOKOL BŘEZINA, který doposud neztratil ani bod. Hraje se v neděli 26.listopadu od 16,00 hodin. Výsledky a tabulka OP Blansko na www.hokej-bk.cz