Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: VACEK 3, HAKL PETR 3, ŽOFKA 2, PÍŠA 2, SOKOLOVSKÝ, HOHL, HRBÁČEK
Asistence: SLANINA 5, BRZA, ŽOFKA, HOHL, PÍŠA, MARTÍNEK, HRBÁČEK, VACEK
ŽOFKA - SLANINA
HOHL - PÍŠA - MARTÍNEK
HRBÁČEK - VACEK - HAKL P.
SKALNÍK

Již ve druhé minutě jsme šli do vedení po dorážce R. Píši. Poté se v divoké první třetině měnilo skóre jako na houpačce a do kabin jsme odcházeli za nerozhodného stavu. Ještě po polovině utkání, přesněji ve 32.minutě, byl na ukazateli skóre výsledek 4:4. Potom jsme ale během čtyř minut čtyřikrát překonali soupeřovu obranu i gólmana a bylo rozhodnuto. Ve třetí části hry pak pokračovala všeobecná pohoda a pohledné kombinace i povedené individuální akce přinesly dalších pět branek, což vedlo k drtivému vítězství, které by ale ještě v půlce zápasu asi netipoval ani ten největší optimista. Za pozornost jistě stojí dva hattricky v podání Petra Hakla a zejména Pavla Vacka a pět asistencí Igora Slaniny, kterému ještě není ve statistikách připsána jedna "pěkná" příhra na gól hostí. Na úvod sezóny tedy potěšující výhra a body ze střetnutí s jedním ze spolufavoritů OP Blansko.