Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
HAUZNER - BRZA
HAKL P. - VACEK - HAKL M.
JAROŠ - PÍŠA - MARTÍNEK
HRBÁČEK - HOHL - ŽIVNÝ V.

Desetigólovou nakládačku jsme naposledy schytali v říjnu 2016 v Náměšti n. O. (10:2). Ale úvod tohoto zápasu nic takového neavizoval. Utkání jsme začali nevyužitou přesilovkou, jenže potom jsme se dvakrát prosadili a v 7.minutě to bylo 2:0. Hosté sice snížili v početní převaze, ale až do 16.minuty byla aktivita na našich hokejkách. Pak přišly tři minuty totálního výpadku a rázem soupeř vedl 2:4. Snahu o zvrat zmrazil na začátku druhé třetiny další gól v naší síti, ale potom jsme přece jenom zabrali a ve 36.minutě už to bylo jenom o branku - 4:5. Zřejmě definitivní ránu do vazu jsme inkasovali ve 40.minutě, kdy jsme přečkali oslabení ve třech, ale ve čtyřech jsme nepohlídali brejk soupeře. V posledním dějství byla vidět touha po změně stavu, ale prakticky po každé naší nevyužité šanci přišel protiútok, střela a gól. Na tohle střetnutí je třeba rychle zapomenout. Jediným pozitivem byl návrat na led Milana Hakla po zranění, který se i hned prosadil dvěma góly. Příští kolo se hraje v neděli 18.11. od 11:15 hodin s týmem ADAMOVA. Tam nám budou svým uměním znepříjemňovat život pánové Zubíček a Vorel, takže je určitě na co se těšit.