Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
BRZA
HRBÁČEK - VACEK - HAKL P.
JAROŠ - PÍŠA - HAKL M.
MARTÍNEK - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.

Mužstvo předvedlo energický výkon se snahou napravit debakl s předchozího utkání. Hráli jsme aktivně, s dobrou kombinací a častou střelbou. Jedinou vadou na kráse byla opět slabá produktivita. Je ovšem třeba říct, že lví podíl na tom měl vynikající výkon domácího gólmana, který dokázal zlikvidovat celkem 53 našich pokusů a nestačil na pouhé tři. Do vedení jsme se dostali až ve 27.minutě proměněním přesilové hry, kdy střelu P. Brzy dorazil do odkryté brány M. Hakl. Ve 35.minutě ale soupeř dokonale využil našeho bídného střídání a bylo srovnáno. Rozhodnutí přišlo z další dorážky P. Živného ve 42.minutě a definitivní pojistku na body a vítězství přidal v minutě 52. M. Jaroš přesnou střelou pod lapačku. Výhra určitě zasloužená, ale vzhledem k celkovému vývoji střetnutí měla být daleko vyšší. Následující kolo se hraje v sobotu 24.listopadu od 15:00 hodin, což je změna oproti původnímu rozpisu ! a naším soupeřem bude TATRAN HRUŠKY.