HC VEVERSKÁ BÍTÝŠKA - TATRAN HRUŠKY

Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
9 : 3 3 : 2 2 : 1 4 : 0
Branky: ŽOFKA 2, SOKOLOVSKÝ, PÍŠA, BRZA, HAKL PETR, SLANINA, ŽIVNÝ V., HAKL MILAN
SLANINA - HOHL - ŽIVNÝ V.

V první třetině to bylo, alespoň dle výsledku, vyrovnané utkání a to především proto, že jsme vždy po vybudování dvoubrankového náskoku nejpozději do minuty inkasovali. Ve druhé části se už rozdíl ve výkonnosti obou týmů projevoval markantněji, ale i tak to bylo stále jen rozdílem dvou přesných zásahů. Naše převaha se naplno projevila až v posledních dvaceti minutách, což nakonec vedlo k vysokému vítězství. Oproti minulému kolu jsme byli podstatně efektivnější v koncovce a některé akce byly velice povedené a určitě potěšily zraky dvacítky přítomných diváků. O příštím víkendu začíná druhá třetina soutěže. My budeme hosty celku DYNAMITERS BLANSKO B. Hraje se v neděli 02. prosince od 18 : 30 hodin.