Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: HAKL MILAN 2, SOKOLOVSKÝ, VACEK, MARTÍNEK, ŽIVNÝ V.
Asistence: HAJNÝ 2, BRZA, HAKL PETR, MARTÍNEK, ŽIVNÝ P., ŽIVNÝ V.
SLANINA
BRZA - VACEK - HAKL P.
JAROŠ - PÍŠA - HAKL M.
MARTÍNEK - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.

Padesát minut jsme předváděli nejlepší hokej letošní sezóny. Solidní pohyb, chuť do hry, pestrá kombinace a častá střelba, to byly atributy, které přiváděly domácí velice často do úzkých. Jsme ale stále málo efektivní a dokážeme zahodit i ty nejjasnější gólové příležitosti a tak rozdíl ve skóre zdaleka neodpovídal průběhu utkání. Do poslední třetiny jsme ale šli se čtyřbrankovým náskokem a až do 51.minuty se vše zdálo býti jasným. Během dvou minut ovšem bylo všechno jinak. Soupeř snížil na 4:6, rázem jej byl plný led a velmi aktivní hrou neustále atakoval naši branku. V posledních minutách nás podržel několika výbornými zákroky gólman Michal Kadaňka a tak jsme i přes závěrečnou power-play blanenských uhájili vítězství i ve druhém vzájemném střetnutí. Tak zkušené mužstvo, jako je to naše, ale mělo dohrát poslední třetinu mnohem lépe a bez zbytečného dramatu. V 7.kole hrajeme s ČERNOU HOROU a to v neděli 09.prosince od 16,00 hodin.