Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: BRZA 2, HRBÁČEK, PÍŠA, HAKL M., SLANINA, ŽIVNÝ V.
Asistence: HAJNÝ 2, ŽOFKA 2, BRZA 2, PÍŠA 2, JAROŠ, HAKL M., ŽIVNÝ V.
ŽOFKA - HAJNÝ
BRZA - HRBÁČEK - ŽIVNÝ V.
JAROŠ - PÍŠA - HAKL M.
SLANINA

Ve velice z různých důvodů okleštěné sestavě jsme předvedli povedenou úvodní třetinu. Čtyři vstřelené góly, množství dalších šancí a celková pohoda. O to děsivější byl výkon v dalších dvaceti minutách. Hosté dali ve 23. a 24.minutě dvě šťastné branky a začalo trápení, které trvalo prakticky až do konce zápasu. Najednou chyběl pohyb, přihrávky míjely adresáta a když jej náhodou našly, tak to skončilo nezpracovaným pukem. Na začátku třetí části hry nás za stavu 5:4 zachránila od blamáže tyčka a to zřejmě rozhodlo o osudu zápasu. Protože hned z protiútoku dostal možnost všechny uklidnit M.Hakl gólem do odkryté klece po chytré přihrávce R.Píši. Pojistku na výhru pak přidal sedm minut před koncem V.Živný. Nejlepším hráčem našeho týmu byl ovšem v tomto střetnutí bez debaty P. Brza a to nejen za 2+2. V dalším, již 8.kole, se střetneme v přímém souboji o první místo v tabulce s celkem TJ RÁJEC - JESTŘEBÍ. Hraje se v neděli 16.prosince od 11 : 15 hodin a my máme soupeři rozhodně co vracet. V prvním vzájemném souboji jsme totiž odešli z ledu po debaklu 4:10.

DALŠÍ VÝSLEDKY 7.KOLA : RÁJEC - HRUŠKY 5:1, ADAMOV - BLANSKO 3:6