Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: JAROŠ 3, HAKL MILAN 2, BRZA, HRBÁČEK, HOHL, ŽIVNÝ V.
Asistence: HAJNÝ 2, ŽOFKA 2, PÍŠA 2, BRZA, HOHL, ŽIVNÝ V., ŽIVNÝ P.
ŽOFKA
BRZA - HRBÁČEK - HAKL P.
JAROŠ - PÍŠA - HAKL M.
HOHL - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.

Odveta za debakl z předchozího vzájemného utkání se nám povedla i s úroky. Aktivní hrou jsme domácí zatlačili do defenzívy hned od úvodního bully a naši snahu nezabrzdily ani dva omyly v podání rozhodčích, kteří nám v prvních pěti minutách neuznali dvě naprosto regulérní branky. Pokračující dobrý výkon přinesl své ovoce a do kabin jsme šli s vedením 0:2. Na začátku další části jsme si sice vybrali slabší chvilku a soupeř snížil ve 23.minutě z brejku, ale my jsme dokázali kontrovat prakticky okamžitě a s góly ve 25. a 28.minutě přišel na naše hole potřebný klid. Pohledné kombinace, častá střelba a s tím související další šance pak pokračovaly i v posledním dějství. Náš náskok tak postupně narůstal až do konečné podoby. Pochvala celému týmu za předvedenou hru, vítězství a posun na první místo v tabulce. Poslední zápas roku 2018 sehrajeme v sobotu 22.prosince od 18:30 hodin proti zatím poslednímu ADAMOVU. Lze jen doufat, že si hráči nepokazí nadcházející vánoční přestávku a s tím související pohodu a i toto střetnutí zvládnou se ctí.