Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: HAKL MILAN 2, ŽIVNÝ VÁCLAV 2, JAROŠ, SOKOLOVSKÝ
Asistence: ŽIVNÝ PŘEMYSL 2, HOHL 2, PÍŠA, ŽOFKA, HAUZNER
ŽOFKA - HAJNÝ
MARTÍNEK - HRBÁČEK - BRZA
HAKL M. - PÍŠA - JAROŠ
ŽIVNÝ V. - ŽIVNÝ P. - HOHL

Naše historicky první vystoupení na novém zimním stadionu ve Vyškově nakonec skončilo vítězstvím, ač to tak po první třetině vůbec nevypadalo. Domácí totiž dokonale využili všechny naše individuální chyby a získali tříbrankový náskok. Jeho postupné odmazávání jsme zahájili až ve 28.minutě po teči M.Hakla. Do konce druhého dějství jsme pak ve 36. a 37.minutě využili dvě přesilovky a tak se poslední část hry začínala od nuly. Vítěznou branku nakonec vstřelil V.Živný ve 45.minutě. Definitvní pojistku poté běhěm sedmdesáti sekund přidali M.Jaroš a J.Sokolovský na přelomu 47. a 48.minuty. Ve zbytku hrací doby jsme si vypracovali ještě několik gólových možností, ale skóre už zůstalo nezměněné. Získali jsme tedy další tři body a to především díky enormnímu nasazení všech hráčů ve druhé a třetí třetině zápasu. V příštím kole už opět v Blansku nastoupíme proti místním DYNAMITERS. Hraje se v neděli 13.ledna od 16:15 hodin.