HC VEVERSKÁ BÍTÝŠKA - DYNAMITERS BLANSKO B

Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
13 : 4 5 : 0 4 : 2 4 : 2
Branky: HAKL MILAN 3, BRZA 2, MARTÍNEK 2, ŽIVNÝ VÁCLAV 2, SOKOLOVSKÝ, ŽOFKA, PÍŠA, HOHL
Asistence: HAKL M. 3, ŽIVNÝ P. 3, HRBÁČEK 3, ŽOFKA 2, SOKOLOVSKÝ, HAUZNER, HAJNÝ, BRZA, HAKL P., HOHL, MARTÍNEK, PÍŠA
Sestava: KADAŇKA
SOKOLOVSKÝ - HAUZNER
ŽOFKA - HAJNÝ
BRZA - HRBÁČEK - HAKL P.
MARTÍNEK - PÍŠA - HAKL M.
HOHL - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.

O jasném vítězství jsme rozhodli mezi 8. a 18. minutou úvodní třetiny, kdy jsme pětkrát překonali soupeřova gólmana. V dalším průběhu utkání jsme pak postupně navyšovali náskok a hráči si vylepšovali osobní statistiky. Blanenští častokrát pouze přihlíželi povedeným kombinacím. Ty se nám dařily především proto, že naši hráči nebyli líní bruslit a dokázali si včas a přesně přihrát, což nebývá vždy pravidlem. Navíc jsme byli i velmi efektivní v koncovce. Každá naše čtvrtá střela skončila brankou. Nakonec z toho byl solidní debakl a další zasloužené body. Před oslavami 65.výročí HC a zápasem proti veteránské reprezentaci České republiky jsme tedy dobře naladěni. Toto sváteční střetnutí se hraje v sobotu 19.ledna od 15:00 hodin na ZS ve Velké Bíteši.

TABULKA OP BLANSKO PO 11.KOLE :

1. HC VEVERSKÁ BÍTÝŠKA          11     10   0   0   1     81:40     30

2. TJ Rájec - Jestřebí                    11       9   0   1   1     67:42     28

3. Dynamiters Blansko B           11       5   1   0   5     50:70     17

4. TJ Sokol Černá Hora               11       4   0   0   7     41:54     12

5. TJ Tatran Hrušky                     11       3   0   0   8     45:52       9

6. Spartak Adamov                     11       1   0   0  10    35:61       3