Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: ŽIVNÝ V., HAKL M., ŽOFKA, HAKL P., SOKOLOVSKÝ
Asistence: SOKOLOVSKÝ, ŽOFKA, HAKL M., HOHL, JAROŠ, MARTÍNEK
ŽOFKA
MARTÍNEK - HRBÁČEK - HAKL P.
JAROŠ - HOHL - ŽIVNÝ V.
PÍŠA - HAKL M.

Pouze se třemi obránci jsme vzdorovali snaze hostí o zachování šance na vítězství v základní části soutěže. Jejich přístup a nasazení tomu i odpovídaly. V průběhu utkání jsme sice prohrávali 0:2 a 1:3, ale když jsme v 53.minutě využili přesilovku a ujali se vedení 5:3, zdálo se, že je o dělbě bodů rozhodnuto. Soupeř byl ale jiného názoru. Nejprve v 55.minutě snížil. V poslední minutě odvolal gólmana a šťastnou střelou v čase 59:56,8 i vyrovnal. Tři sekundy nás tedy dělily od výhry a celkem pohodlného náskoku do závěrečných tří zápasů před play-off. Došlo ale na samostatné nájezdy a v těch byli hosté stoprocentní a tak berou dva body. Naší výhodou je ten fakt, že máme jedno odložené utkání k dobru, ale vzhledem k vývoji ve druhé plovoně tabulky a gradujícímu souboji o čtvrté místo zaručující semifinále, nás v žádném případě nečeká nic jednoduchého. Například náš příští protivník, Spartak ADAMOV, vyhrál poslední tři zápasy a je očividně v laufu. Hrajeme v neděli 03.února od 17,00 hodin.