Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: PÍŠA 3, HAKL MILAN, HAKL PETR, ŽOFKA, SOKOLOVSKÝ
Asistence: HAKL MILAN 3, BRZA, ŽOFKA, JAROŠ, PÍŠA
SOKOLOVSKÝ - BRZA
ŽOFKA
JAROŠ - HRBÁČEK - HAKL P.
MARTÍNEK - PÍŠA - HAKL M.

Soupeř nastoupil s nadějí na možný postup do play-off a v úvodních deseti minutách šel s naší výraznou podporou i do vedení 0:1 a 1:2. Do konce třetiny jsme ale výsledek otočili a od druhé dvacetiminutovky už jsme měli vývoj zápasu pevně pod kontrolou. Hosté přestávali stačit fyzicky a tím i pohybem a i když jsme díky jarním prázdninám hráli v hodně okleštěné sestavě, na jasné vítězství to úplně stačilo. Výraznou měrou se na tom podílela dvojice Píša - Milan Hakl, která si připsala 3+1, respektive 1+3 a prvně jmenovaný nejenže zopakoval hattrick z minulého kola, ale navíc i vsítil stou branku našeho týmu v této sezóně. Před nadcházejícími semifinálovými boji nás čeká ještě dohrávka s ČERNOU HOROU a pokud chceme být vítězi základní části OP Blansko musíme toto střetnutí vyhrát. Potom by jsme si to s tímto protivníkem zopakovali ve dvou zápasech v play-off. Dohrávka je na pořadu v neděli 17.února od 16:00 hodin.