Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
SOKOLOVSKÝ - HAUZNER
HAJNÝ
BRZA - JAROŠ - ŽOFKA
MARTÍNEK - PÍŠA - HAKL M.

Konec jarních prázdnin sice nepřinesl zlepšení v početním stavu týmu, ale deset statečných přesto vybojovalo vítězství a tím i první místo v tabulce po základní části. Solidní disciplínou v defenzívě podpořený výkon a dvě úspěšné střely nám zajistily po čtyřiceti minutách vedení 2:0. Soupeř ale dokázal vyrovnat a to mezi 44. a 46.minutou. Vítěznou trefu si na 52.minutu připravil J.Sokolovský, který po přihrávce M.Hakla proměnil sólový únik. Zbytek utkání už se nám podařilo ubránit a to i s devadesáti sekundovou power-play hostí. Tento protivník nás čeká ještě dvakrát a to v semifinále soutěže. Že to nebude jednoduchá série, o tom jsme se mohli dostatečně přesvědčit včera, takže úkolem týmu je kvalitně se připravit. Hraje se v neděli 24.února od 16:00 hodin a odveta je na programu rovněž v neděli 03.března také od 16:00 hodin.

TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI :

1. HC VEVERSKÁ BÍTÝŠKA          15     13     0   1   1     109:52     40

2. TJ Rájec - Jestřebí                    15     11     2   1   1     100:59     38

3. Dynamiters Blansko B           15       6     1   1   7       79:105   21

4. TJ Sokol Černá Hora               15       5     0   1   9       69:75     16

5. TJ Tatran Hrušky                     15       3     1   0   11     55:72     11

6. Spartak Adamov                     15       3     0   0   12     50:95       9