Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: HAKL MILAN 2, ŽOFKA, ŽIVNÝ P., BRZA, PÍŠA
Asistence: SOKOLOVSKÝ, HAUZNER, SLANINA, JAROŠ, HAKL M., MARTÍNEK, ŽIVNÝ V., HRBÁČEK
JIRŮŠEK - SLANINA
JAROŠ - PÍŠA - HAKL M.
MARTÍNEK - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.
BRZA - VACEK - HRBÁČEK

První semifinále jsme zvládli, ale až po tuhém boji. Soupeř bojoval všemi povolenými i nepovolenými prostředky a kladl odpor až do poslední části hry. Do vedení jsme sice šli již ve 3.minutě, ale o našem přesvědčivém vítězství rozhodl až úsek mezi 42. a 45.minutou, kdy jsme vstřelili hned tři branky. A všechny velice pěkné a hokejově vypracované. Mužstvo celkově předvedlo kvalitní výkon, s dobrým pohybem a solidní defenzivní prací. Navíc se naplno projevila účast téměř kompletního kádru, takže jsme mohli hrát s plným nasazením a využít tři pětky.  Byl to ale jenom první krok na cestě do finále. Podobné, ne-li ještě lepší  vystoupení bude třeba znovu zopakovat v odvetě, která je na programu v neděli 03. března od 16:00 hodin.