Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: HAKL MILAN 2, ŽIVNÝ PŘEMYSL 2, BRZA, ŽOFKA, PÍŠA
Asistence: HAJNÝ, HAKL M., MARTÍNEK, VACEK, ŽIVNÝ V., ŽIVNÝ P.
SLANINA - JIRŮŠEK
JAROŠ - PÍŠA - HAKL M.
MARTÍNEK - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.
BRZA - VACEK - HRBÁČEK

Další z dílčích cílů této sezóny je úspěšně splněn. Vítězství a postup do finále přeboru jsme zvládli a teď už je před námi jenom poslední zápas, který rozhodne o všem. Soupeř bojoval svými tradičními prostředky, ale nerozhodné skóre úvodní třetiny bylo způsobeno především naším velice vlažným přístupem a výkonem. Vše se změnilo a rozhodlo až v dějství druhém, kdy jsme mezi 23. a 30. minutou čtyřikrát překonali domácího gólmana. No a když jsme do 40.minuty přidali ještě další dvě branky, bylo definitivně rozhodnuto. Poslední třetina se už dohrávala víceméně z povinnosti. Ve finále nás čeká TJ RÁJEC - JESTŘEBÍ. se kterým jsme loni bojovali úspěšně o bronz ( 7:2), ale v letošním ročníku máme mírně negativní bilanci ( 4:10, 9:2, 5:6 po sam.nájezdech). Přejeme tedy mužstvu hodně zdaru. Jubilejní 65.sezóna našeho klubu by si jistě zlatou tečku zasloužila. Hraje se v sobotu 09.března od 16:30 hodin na ZS v Blansku.