Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
JIRŮŠEK - SLANINA
JAROŠ - PÍŠA - HAKL M.
MARTÍNEK - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.
BRZA - VACEK - HRBÁČEK

Poslední utkání sezóny jsme nezvládli a tak se přeborníkem okresu Blansko pro ročník 2018/19 stal celek Rájce - Jestřebí. A je třeba uznat, že naprosto po zásluze. V prvních čtyřiceti minutách byl soupeř lepší. Lépe bruslil, lépe kontroloval kotouč a měl i vyšší nasazení. Naše naděje na možný úspěch držel gólman J. Švaříček, který sice jednou inkasoval, ale dalších minimálně pět vyložených šancí dokázal chytit. Zlepšení naší hry nastalo až v poslední třetině. Dokonce se to projevilo i na skóre a ve 48.minutě jsme se dostali do vedení 2:1. Tento stav vydržel až do 55.minuty. Potom přišlo pět minut hrůzy. Soupeř nejprve vyrovnal v přesilové hře šťastnou střelou od modré. Hned v následujícím střídání hrubá individuální chyba v podobě "námazu" a bylo to 2:3. Následná snaha alespoň o vyrovnání a tím i o prodloužení zápasu přinesla dva brejky do otevřené obrany a bylo vymalováno. Naše snažení v průběhu celé sezóny sice přineslo oproti loňsku zlepšení konečného výsledku o jednu příčku, ale všichni jsme určitě mysleli na post nejvyšší. Nezbývá tedy, než se o to pokusit znovu v ročníku následujícím. Děkujeme všem hráčům, kteří oblékli dres našeho HC, za jejich úsilí a čas, který věnovali reprezentaci města a klubu.