Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Asistence: ŽOFKA, HAKL MILAN, SOKOLOVSKÝ, HAKL PETR, ŽIVNÝ PŘEMYSL
JIRŮŠEK - BRÁZDA
HAKL P. - HRBÁČEK - MARTÍNEK
SKALNÍK - PÍŠA - HAKL M.
HOHL - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.

Naše tři kompletní pětice svedly další tuhý boj, který ale nakonec skončil úspěchem a ziskem tří bodů. Soupeř kladl značný odpor po celé utkání a téměř padesát minut byl prakticky stále ve vedení. Obrat ze stavu  1:2 přišel až mezi 49. a 53.minutou, kdy se nám povedlo třikrát skórovat a získat dvoubrankový náskok. Přesto jsme se nakonec museli o výhru ještě trošku třást, protože tři minuty před koncem už to bylo pouze o gól a hosté zkoušeli ve hře bez brankáře zachránit alespoň remízu a poslat utkání do nájezdů. Tentokrát jsme to ale zvládli bez větších potíží a mohli se radovat. Velmi dobrý výkon předvedl v brance Michal Kadaňka a za zmínku stojí i fakt, že druhá pětka odehrála již druhý zápas za sebou bez toho, aby inkasovala gól. Po tomto střetnutí jsme se dostali do čela tabulky, které budeme chtít udržet i po 4.kole, kde nastoupíme proti našemu přemožiteli z posledního finále OP, celku RÁJCE - JESTŘEBÍ. Hraje se v sobotu 16.listopadu znovu od 15:30 hodin.