Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: HAJNÝ 2, BRÁZDA, VACEK, HAKL M., PÍŠA, ŽIVNÝ P., ŽIVNÝ V.
Asistence: SKALNÍK 2, MARTÍNEK 2, HAKL M. 2, ŽOFKA, PÍŠA, ŽIVNÝ P.
BRÁZDA - JIRŮŠEK
HAKL P. - VACEK - MARTÍNEK
SKALNÍK - PÍŠA - HAKL M.
HOHL - ŽIVNÝ P. - ŽIVNÝ V.

V první třetině jako by se oba soupeři oťukávali a čekali, co ten druhý předvede. Domácí šli do vedení po využité přesilovce, ale do kabin se odcházelo po vyrovnaném průběhu za nerozhodného stavu. Druhá část přinesla hned čtyři branky v průběhu devíti minut a všechny vstřelili naši hráči. Průběžné vedení 1:5 korigoval soupeř až ve 38.minutě, ale do šaten jsme šli s pohodlným náskokem. Ten jsme ještě dokázali navýšit v závěrečném dějství až na 2:7 a do konce chybělo pouhých deset minut. Jak si zadělat na problémy jsme ale znovu a letos opakovaně předvedli mezi 52. a 55.minutou, kdy jsme nepoučeni z předchzích nezdarů odflákli defenzivní činnost a rázem svítilo na ukazateli skóre 5:7. Naštěstí byl ve střelecké fazóně náš kapitán M.Hajný a v následující minutě přinesl do našich řad klid brankou na 5:8 a tím zároveň i utlumil stupňující se nápor rájeckých. První letošní vzájemné měření sil a zároveň i odveta za finále minulého ročníku se nám tedy vcelku podařily. I po tomto kole zůstáváme na čele soutěže a udrželi jsme i neporazitelnost po šedesáti minutách základní hrací doby. V příštím kole nás čeká další nelehký souboj. V neděli 24.listopadu budeme od 15:30 hodin hosty béčka BŘEZINY, které pravidelně posilují borci z krajské ligy, takže to bude určitě velice náročný test našich kvalit.