Výsledek zápasu I. třetina II. třetina III. třetina
Branky: HAKL PETR 2, MARTÍNEK, PÍŠA, HAKL MILAN
Asistence: HAJNÝ, BRÁZDA, VACEK, PÍŠA, HAKL MILAN, SKALNÍK
BRÁZDA
HAKL P. - VACEK - MARTÍNEK
SKALNÍK - PÍŠA - HAKL M.
ŽOFKA - HOHL - ŽIVNÝ V.

Vzhledem ke skóre a průběhu hry první třetiny se zdálo, že to bude celkově jednoduché střetnutí. Ale i tentokrát jsme museli vynaložit poměrně značné množství sil a odpracovat si to až do úplného závěru. Domácí se po jednoznačném průběhu úvodních dvaceti minut ve zbytku zápasu zvedli ve všech herních činnostech a zejména jejich gólman byl pro nás téměř nepřekonatelnou překážkou. Celkem zlikvidoval 48 střel, z toho v posledním dějství 30 ! My jsme ale tentokrát zvládli kontrolovat dění na ledě a  dvoubrankový náskok, který se na světelném ukazateli  ustálil od 35.minuty a dovedli jsme tento souboj k dalšímu vítězství a zisku tří bodů. Střeleckou smůlu konečně protrhl Petr Hakl, autor dvou branek. Naopak pro Milana Hakla to bylo poslední utkání této sezóny, neboť odchází na plánovanou operaci kolene. V předchozích kolech byl oporou týmu a bude nám citelně scházet. Příští víkend startujeme na silně obsazeném turnaji v maďarské Budapešti a tak další mistrovské střetnutí odehrajeme až v neděli 08.prosince od 16:00, kdy budeme hosty Spartaku ADAMOV.